Ekonomický a účetní systém POHODA

 

 
Ať už jste podnikatel, středí či velká firma, tak Vám ekonomický systém Pohoda usnadní obchod. Je to momentálně jeden z nejlepších a nejkomplexnějších ekonomických software, které se na trhu nabízí. Ekonomický a účetní program Pohoda se prodává v mnoha různých variantách, takže si jak malý, tak i velký podnikatel přijdou na své potřeby. Program je oborově neutrální, takže je opravdu vhodný do každé firmy.
Díky dlouhodobé spolupráci s vývojáři tohoto systému Vám dokážeme nabídnout vynikající podmínky, stálý servis a podporu, kdykoliv narazíte na problém. Rychle najdeme odpovídající řešení a pokud budete mít požadavky nad rámec tento systém, jako jsou úpravy na zakázku, tak dokážeme najít způsob jak Vaše potřeby uspokojit.
K ekonomickému a účetnímu programu Pohoda si můžete dokoupit vhodné moduly, které Vám usnadní správu zásilek, nebo Vám také dokáže s modulem BI ( business inteligence) spracovat a připravit přehledy, které Vám usnadní budoucí rozhodování v oblasti investic a nejen to. Dokáže Vám ukázat, kde třeba máte trhlinu a díky tomu najdete řešení, které zefektivní práci a tím zvýší zisky a sníží náklady. Umí hlídat Vaše cestovní výdaje s Knihou jízd a díky variablitě mnoho dalších funcí.

Ekonomický a účetní systém Pohoda je ten pravý pracovní nástroj pro Vaši firmu.

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše