Dětská chůvička TrueLife NannyTone VM1

klasická (audio), dosah 500 m, přenos zvuku probíhá digitálně, s displejem, senzor teploty, oboustranný přenos, optická indikace úrovně hluku, regulace hlasitosti, signalizace mimo dosah, indikace slabé baterie, eco režim, vox funkce a uspávací režim (ukolébavky, pohádky nebo projekce), rodičovskou i dětskou jednotku lze napájet ze sítě (230 V) či bateriemi (6× AAA) (8594175353518)
Dětská chůvička TrueLife NannyTone VM1
Dětská chůvička TrueLife NannyTone VM1
Dětská chůvička TrueLife NannyTone VM1
Dětská chůvička TrueLife NannyTone VM1
Dětská chůvička TrueLife NannyTone VM1
Dětská chůvička TrueLife NannyTone VM1
Dětská chůvička TrueLife NannyTone VM1
Dětská chůvička TrueLife NannyTone VM1
Dětská chůvička TrueLife NannyTone VM1
Dětská chůvička TrueLife NannyTone VM1
na dotaz na dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Produkt skončil
Kód0978252PN8594175353518VýrobceTRUELIFEZáruka24 měsíců

Dětská chůvička Truelife NannyTone VM1 je ideální pomocník pro každou maminku a tatínka. Chůvička je vybavena obousměrným přenosem zvuku, zabudovaným teploměrem a noční lampičkou. Součástí balení jsou 3 dobíjecí baterie. Nabíjet dětskou jednotku můžete však i zapojením do zásuvky či powerbanky. Truelife NannyTone VM1 slibuje dosah až 300 metrů, takže můžete mít své dítě stále pod dohledem. Neunikne vám žádný pláč, škytnutí či zasmání. Pomocí systému Push to Talk můžete na své dítě dokonce mluvit i ze vedlejší místnosti. Stačí k tomu jednoduše stisknout jedno tlačítko. 


Klíčové vlastnosti dětské chůvičky TrueLife NannyTone VM1 

 • Dětská chůvička Truelife NannyTone VM1 je ideální pomocník pro každou maminku či tatínka
 • Vybavena obousměrným přenosem zvuku
 • Signalizace mimo dosah
 • Dlouhá výdrž baterie a úsporný režim VOX
 • Součástí balení jsou 3 dobíjecí baterie
 • Dosah až 300 metrů
 • Přehledný displej a intuitivní ovládání chůvičky TrueLife
 • Můžete pohodlně rozsvítit noční světlo
 • Zkontrolujte teplotu v dětském pokojíčku
 • Přehrajte jednu ze šesti ukolébavek
 • Ideální velikost na cestování

Přehledný displej a intuitivní ovládání chůvičky TrueLife

Rodičovská jednotka TrueLife NannyTone VM1 disponuje přehledným displejem a snadným ovládáním. Na rodičovské jednotce se nachází pouze 4 tlačítka. Díky tomu můžete ihned reagovat na všechny potřeby svého miminka. Můžete pohodlně rozsvítit noční světlo, zkontrolovat teplotu nebo jen tak přehrát melodii na uklidnění či uspání. 


Praktická funkce Push to Talk

Zrovna vaříte nebo uklízíte a slyšíte své miminko, jak se probouzí? Využijte praktickou funkci Push to Talk, která zajišťuje obousměrný přenos zvuku. Díky tomu můžete na miminko mluvit i z jiné místnosti. Zazpívejte mu jeho oblíbenou písničku nebo ho jen tak uspěte svým hlasem. 


Ideální na cestování

Dětskou jednotku TrueLife NannyTone VM1 můžete pohodlně nabíjet i přes micro USB port, zapojit do zásuvky či využít AAA baterie. To vše v naprostém bezpečí pro vaše miminko. Rodičovská jednotka je zase vybavena třemi dobíjecími bateriemi, které jsou součástí balení. Chůvička má ideální rozměry na cestování, takže si ji můžete vzít s sebou kamkoli.

Dosah až 300 metrů

Dětská chůvička TrueLife NannyTone VM1 slibuje dosah až 300 metrů. Ovládání chůvičky je opravdu jednoduché. Dětskou jednotku jednoduše zapnete a umístíte k vašemu miminku. Rodičovskou jednotku pak máte u sebe, abyste své dítě slyšeli, ať už se nacházíte třeba na terase či v jiné místnosti.

Dlouhá výdrž baterie a úsporný režim VOX

Velkou výhodou dětské chůvičky TrueLife NannyTone VM1 je dlouhá výdrž baterie až 40 hodin. To vše díky úspornému režimu VOX. Jakmile dítě spí, chůvička se do toho režimu sama přepne. V případě, že zaznamená zvuk, okamžitě se znovu zapne.

Noční lampička 

Dětská jednotka chůvičky TrueLife NannyTone VM1 disponuje malou noční lampičkou, které můžete snadno zapnout na vaší rodičovské jednotce. K tomuto slouží tlačítko žárovičky. 

Stabilní signál a silná baterie

Chůvičku TrueLife NannyTone VM1 nemusíte napájet ze sítě. Díky své silné baterii a spolehlivému signálu  se můžete bez obav pohybovat s rodičovskou jednotku i mimo zdroj napájení.

Chůvička dokáže zjistit teplotu v místnosti

Abyste měli vše pod kontrolou, je chůvička TrueLife NannyTone VM1 vybavena možností monitoringu teploty v místnosti. Ihned tedy zjistíte, jaká je zrovna teplota v dětském pokojíčku. Teplota se vám zobrazí na displeji chůvičky. 

Ukolébavky na uklidnění

Kromě možnosti oboustranného zvuku chůvičky TrueLife NannyTone VM1, můžete pro své miminko využít možnost puštění uklidňující melodie. Vybrat si lze až ze šesti ukolébavek, které vaše miminko uklidní či uspí nebo využijte svého hlasu a zazpívejte jeho oblíbenou píseň.

Obousměrný zvuk

Chůvička TrueLife NannyTone VM1 disponuje možností obousměrného zvuku. Nejenže uslyšíte vaše miminko, dokonce na něj můžete mluvit či mu zpívat, aniž byste museli odejít z místnosti. 

Detekce nízkého signálu

V případě že dojde ke ztrátě signálu chůvičky TrueLife NannyTone VM1 z důvodu velké vzdálenosti od dětské jednotky, upozorní vás na to blikající ikona signálu na displeji rodičovské jednotky. Případně budete informováni také výstražným tónem. 

VýrobceTRUELIFE
Přenos zvuku - Přenos zvuku=Digitálně | Typ - Typ chůvičky=Klasická (audio) | Typ zásuvky - Země=Česko;Slovensko;Maďarsko;Německo;Rusko;Rakousko;Chorvatsko;Francie;Polsko;Rumunsko;Slovinsko | Vlastnosti - Dosah=300 m | Vlastnosti - Napájení rodičovské jednotky=Síť (230 V);Baterie | Vlastnosti - Napájení dětské jednotky=Síť (230 V);Baterie | Funkce - Funkce=S displejem;Senzor teploty;Oboustranný přenos;Optická indikace úrovně hluku;Regulace hlasitosti;Signalizace mimo dosah;Indikace slabé baterie;Eco režim;Vox funkce;Uspávací režim (ukolébavky, pohádky nebo projekce)
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotazVaše jménoVáš e-mail(E-mail nebude zveřejněn)NadpisText příspěvku
Zeptat se
Vaše jménoVáš e-mail(E-mail nebude zveřejněn)Text příspěvku
Přidat reakci
PopisTechnické parametryDiskuze