O nás - BETA

BScom s.r.o.

Společnost BScom s.r.o. je jedním z předních prodejců výpočetní techniky, spotřební elektroniky a domácích spotřebičů v regionu Hradce Králové.

E-shop bscom.cz působí na trhu již od roku 2003. Naším cílem vždy bylo zákazníkům zpříjemnit nakupování a nabídnout co nejširší nabídku produktů na jednom místě. Postupem času jsme proto náš sortiment rozšířili také o hračky, sportovní vybavení, hobby vybavení ale také o produkty pro zahradu a pro děti.

Od roku 2018 se zaměřujeme na rozvoj prémiových služeb pro firemní zákazníky a instituce. Jako Gold partner společnosti Loxone realizujeme instalace chytré domácnosti a inteligentních budov. V rámci IT služeb pak poskytujeme kompletní zabezpečení serverů a počítačových stanic pomocí naší vlastní vzdálené služby.

Krátce po vzniku společnosti BScom s.r.o. jsme začali vyvíjet vlastní rozšíření ekonomického systému Pohoda za účelem co nejlepšího online provozu našeho elektronického obchodu. Možnosti našeho řešení se rozšířily mezi uživateli Pohody, kteří chtěli připravit e-shop také pro své potřeby. Za tímto účelem jsme proto zavedli komerční prodej celého řešení, které v roce 2019 běží na více než 200 různých e-shopech a generuje roční obrat více než 10 mld. Kč.

 
 
2003
Založení společnosti BScom s.r.o.
2005
Nové prostory v centru Trutnova
2007
Založení společnosti BSSHOP s.r.o.
2014
Zalistováno 40.000 položek
2015
Vlastní produkty BSkufr a BSregál
2017
Stavba nového sídla společnosti
2018
Loxone Gold partner
2019
Vlastní řešení zabezpečení IT a serverů
2020
85.000 produktů v nabídce
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše