Nová stránka

Audioserver –
Ideální řešení pro ozvučení každé budovy

Audioserver je výkon a inteligence za kabelovými reproduktory vašich zákazníků. V kombinaci s vysoce kvalitními pasivními reproduktory (4–8 Ω) vytváří působivý zvukový zážitek s brilantním zvukem. Ať už je to tichá hudba na pozadí nebo hlasitá párty, Audioserver zvládne všechny požadavky s perfektní barvou zvuku.

4 integrované zvukové výstupy lze snadno spojit do pevných a flexibilních skupin. Multiroom audio: hudbu ve všech místnostech zajistíte jednoduše díky jeho neomezené rozšiřitelnosti.

Audioserver lze integrovat téměř neviditelně a absolutně hladce do každé inteligentní budovy: jako hlasitý poplašný systém v restauraci, inteligentní zvonek v inteligentním domě, pro individuální oznámení v kanceláři a mnoho dalšího.

Díky vysoce kvalitnímu speciálně vyvinutému hardwaru a softwaru je naprosto bezúdržbový. Jako obvykle se konfigurace provádí jednoduše v Loxone Config.

Loxone Audioserver

LAN
Komunikace s Miniserverem
Přístup k hudbě na síti
100Mbps
IPv4/IPv6
SSL

USB 2.0 Typ A pro lokální úložiště

Micro SD pro lokální úložiště
– 8 GB Micro SD průmyslová karta

Musikformate (Netzwerkfreigabe, USB, SD-Karte)
– MP3
– AAC
– ALAC
– Flac
– WMA
– WMA lossless
– WAV
– M4A
– OOG

Line-In

Line-Out

SPDIF-Out

4x Verstärkerausgänge
– 4 … 8Ω
– 20Hz … 20kHz
– Max. Spitzenleistung
50W pro Kanal
– Max. RMS-Leistung
18W pro Kanal
– Typ: Klasse D

Tree Turbo pro připojení až 10 Stereo Extensions

Napájení 18–26 V DC

Flexibilní a škálovatelný

Audioserver lze rozšířit až o 10 stereo rozšíření (20 výstupů zesilovače)* pomocí speciálně vyvinutého rozhraní Tree Turbo. Ve větších instalacích lze bez problémů používat ve stejné síti více Audioserverů. Tak lze realizovat prakticky libovolně velký projekt ozvučení.

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše