Kamerové systémy

IPCorder je jedinečné samostatné nahrávací zařízení (Network Video Recorder - NVR) pro systémy IP kamer, a to včetně nejnovějších modelů s několika-megapixelovým rozlišením. IPCorder představuje řešení nové generace, charakteristické snadným ovládáním, vysokou spolehlivostí, širokým spektrem podporovaných zařízení, kompaktními rozměry, nízkou spotřebou energie a bezkonkurenční cenou.

IPCorder umožnuje sledování a ukládání záznamů z IP kamer, jejich snadné vyhledávání, přehrávání nebo export. Nabízí se také možnost ukládat informace o teplotě nebo vlhkosti z příslušných senzorů. Kromě rozsáhlých možností nastavení nahrávacích režimů, umí IPCorder také reagovat na různé události v systému - například nahrávat video, jen pokud jsou zavřené dveře, otáčet pohyblivými kamerami nebo ovládat externí zařízení. Jako úložiště dat používá IPCorder standardní SATA pevné disky.
Ukázky z webového rozhraní IPCorderu


Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše