fúze BScom Elgo

Dvě známé společnosti z Trutnovska podnikající v oblasti IT spojily své síly. Zatímco BScom s.r.o. nabízí zejména prodej a servis výpočetní techniky a elektroniky, ELGO - Printer servis je specialistou na záruční i pozáruční opravy všech typů tiskáren a kopírovacích strojů.

Pro stávající zákazníky se nic nemění, naopak získají ještě něco navíc. Veškeré služby budou i nadále poskytovány se stejnými standardy, na jaké byli zvyklí. Navíc tímto spojením dochází k významnému rozšíření služeb, které tak můžeme nově našim zákazníkům nabídnout. Každá ze společností nabízela rozdílné portfolio služeb a vzájemná dlouholetá spolupráce tak vyústila ve spojení, které se jevilo jako přirozený krok pro další rozšíření a zkvalitnění služeb zákazníků, kteří tak získají ještě silnější zázemí zavedených společností v rámci profesionálně poskytovaných služeb.

Od 1. května 2022 nově vystupují a poskytují služby dále jen jako BScom s.r.o. ve Spojenecké ulici č. p. 1111 v Trutnově. Veškerá kontaktní telefonní čísla i e-mailové adresy zůstávají v platnosti. Věříme, že tato změna prospěje oběma subjektům a zejména společným zákazníkům.

BScom s.r.o. zároveň přebírá veškeré závazky ELGO - Printer servis.

 

Servis a opravy tiskáren a multifunkčních tiskáren

Máte problém s Vaší tiskárnou nebo multifunkční tiskárnou? Rádi Vám pomůžeme. Provádíme servis a opravy tiskáren a multifunkčních tiskáren do 24 hodin od nahlášení servisního zákroku. Opravujeme všechny typy tiskáren a multifunkčních tiskáren: jehličkové, inkoustové, termo, led a laserové tiskárny všech výrobců.

Provádíme servis a opravy tiskáren a multifunkčních tiskáren všech známých výrobců, jako jsou Brother, Canon, Datamax, Epson, HP, Kyocera, Konica Minolta, Lexmark, Nashuatec, OKI, Panasonic, Ricoh, Samsung, Star, Xerox, Zebra, atd.


Záruční a pozáruční servis a opravy tiskáren a multifunkčních tiskáren

Provádíme záruční servis a opravy tiskáren a multifunkčních tiskáren Kyocera a Nashuatec neboť naše společnost je autorizovaný servis a autorizovaný dealer Kyocera a Nashuatec.
Provádíme pozáruční servis a opravy tiskáren a multifunkčních tiskáren všech známých výrobců.

Kompletní servis a opravy pro Vaši tiskárnu

- Naši technici prochází pravidelným každoročním školením na servis a opravy tiskáren a multifunkčních zařízení.
  Po každém školení  obdrží certifikát o úspěšném absolvování. Technici mají letité zkušenosti se servisem a opravami tiskáren a
  multifunkčních zařízení všech značek.
- pro tiskárnu, kterou potřebujete opravit, ZDARMA přijedeme a opravenou přivezeme zpět
- tiskárnu můžeme opravit přímo na Vašem pracovišti
- po dobu opravy Vám můžeme zapůjčit náhradní tiskárnu
- čištění tiskáren provedeme na Vašem pracovišti
- po příjmu Vaší tiskárny na opravu, technik provede diagnostiku tiskárny a sdělí Vám předběžnou cenu opravy

Přehled servisu a oprav tiskáren

- nekvalitní tisk (špinění papíru, rozostřený barevný tisk, slabý černobílý nebo barevný tisk, rozmazávání tisku atd.)
- špatné nebo nefunkční podávaní papíru
- nekvalitní kopie (světlý až nečitelný text, fleky a čáry na kopiích, atd.)
- rychlý úbytek spotřebního materiálu
- chybové hlášky (systémové chyby, jednoduché a uživatelské chyby, atd.)
- výměna součástek na konci své životnosti (jednotky optických válců, přenosové sady, fixační jednotky, sady velké údržby, atd.)
- uvíznutý papír
- občasné záseky papíru
- nefunkční komunikace s počítačem
- nefunkční skenování
- ostatní závady

 

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše